آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجاکس

طراحی سایت به زبان ساده!

چه طراحی سایت ساده‌ای! این تصویر رو می‌شناسید؟ اگر نه، می‌تونید حدس بزنید که متعلق به چه سایتیه و چه ویژگی خاصی داره؟ ظاهر ساده و تشکیل شده از دو رنگ این صفحه حتما نظرتون رو به خودش جلب کرده. شاید حتی با خودتون گفته باشین چه طراح آماتوری داشته این وب سایت!!!! :)) اگر همچین فکری از ذهنتون گذشته باید بگم که سخت در اشتباهید! این تصویر اولین وب‌سایت طراحی شده‌ی جهانه که توسط آقای تیم برنرزلی در سال 1991 طراحی و ساخته شد.

CRM چیست ؟ + 9 دلیل استفاده از آن

در این مطلب در مورد مدیریت ارتباط با مشتری یا سی آر ام (CRM) به شما خواهیم گفت. در ادامه خواهید دانست که CRM چیست و چه کاربردی دارد و با اهمیت CRM نیز آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

31 راهکار افزایش امنیت وردپرس!

امنیت سایت یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. از آنجا که وردپرس یکی از سیستم‌های بسیار رایج برای مدیریت محتوای وبسایت است در این مطلب نکاتی را به شما می‌گوییم که در افزایش امنیت ورود پرس بسیار مهم هستند. با ما همراه باشید تا با نکات بالا بردن امنیت در وردپرس آشنا شوید.

۴۲ ترند در دیجیتال مارکتینگ که نمی‌توانید در سال ۲۰۲۰ آنها را نادیده بگیرید

باور کنید یا نه و یا برای‌تان خوشایند باشد یا نه، به هر حال در سال ۲۰۲۱ شاهد رشد چشمگیر هوش مصنوعی و تاثیر آن در زندگی مردم خواهید بود. هوش مصنوعی در قلب تجارت و صنعت جای خواهد داشت و تغییرات بسیاری ایجاد خواهد کرد. یکی از مثال‌های استفاده از هوش مصنوعی را می‌توان استفاده از روبات‌های Knightscope K5 توسط مایکروسافت و اوبر (Uber) دانست. این دو کمپانی از این روبات‌ها برای گشت زنی در پارکینگ‌ها و مناطق بزرگ و جلوگیری از وقوع جرم استفاده می‌کنند. روبات‌ها می‌توانند پلاک‌ها را بخوانند، فعالیت مشکوک را گزارش دهند و داده‌ها را برای گزارش به صاحبان خود جمع آوری کنند. این کار در عین هزینه کمتر دقت بیشتری نسبت به نگهبانان دارد.

9 نکته طلایی برای افزایش امنیت اینستاگرام

برای حضور مستمر در اینستاگرام و به ویژه کسب درآمد از آن از طریق راه‌هایی مثل اینفلوئنسر مارکتینگ نیاز به امنیت دارید. با افزایش بازدید از پیج شما در اینستاگرام، بحث امینت در آن اهمیت زیادی پیدا می‌کند و باید به آن توجه کافی داشته باشید. همراه ما باشید تا تعدادی از ترفندهای افزایش امنیت پیج اینستاگرام را با هم مرور کنیم و ببینیم باید چگونه امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم.
سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید