آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجاکس

آینده‌ی تبلیغات چیست و چگونه است ؟

در این مطلب می‌خواهیم زمان را به جلو ببریم و با شما درباره آینده‌ی تبلیغات صحبت کنیم. با مطالعه این مطلب خواهید دانست که آینده‌ی تبلیغات چگونه خواهد بود و باید چه روشی را برای تبلیغات در پیش بگیرید تا کسب و کار موفق‌تری داشته باشید و احتمال شکست خود را به کمترین میزان ممکن برسانید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی + آموزش گام به گام

در این مطلب با شما در مورد از صفر تا صد راه‌ اندازی کسب و کار صحبت می‌کنیم و به شما می‌گوییم که برای  راه‌ اندازی کسب و کار خودتان باید چه کارهایی انجام دهید و چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید. با ما همراه باشید تا از نحوه راه‌اندازی کسب و کار بیشتر بدانید و از مراحلی که باید پشت سر بگذارید آشنا شوید.

معرفی اپلیکیشن و سایت های تغییر فونت در اینستاگرام

داشتن صفحه زیبا یکی از ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام است و برخی افراد از فونت‌های مختلف برای زیباتر کردن جلوه بصری استفاده کرده‌اند. تغییر فونت در اینستاگرام کاری است که بسیاری افراد از آن استفاده می‌کنند تا پروفایل و محتوای زیباتری داشته باشند. اما در اپلیکیشن رسمی اینستاگرام  امکان تغییر فونت به جز در استوری آن هم با گزینه‌های محدود، وجود ندارد؛ پس چگونه این صفحات از فونت‌های مختلف استفاده می‌کنند؟ در این مطلب به شما می‌گوییم باید چگونه در اینستاگرام فونت را تغییر دهیم تا صفحه زیباتری در این شبکه اجتماعی داشته باشیم.

9 مزیت ایمیل مارکتینگ + 7 نکته ضروری که باید بدانید!

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهایی است که در دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مطلب پیش‌رو به شما می‌گوییم ایمیل مارکتینگ چیست، نگاهی به مزایای ایمیل مارکتینگ داریم و در مورد نکات مهم در ایمیل مارکتینگ نیز اطلاعاتی به شما می‌دهیم.

8 اهمیت مشاوره بازاریابی

در دنیای کسب و کار امروز، برای موفقیت نیاز به نظر متخصصان و کارشناسان دارید که مشاور بازاریابی یکی از آنهاست. او کسی است که به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های بازار را بشناسید، آن‌ها از دست ندهید و نقطه‌های قوت خود را برای دستیابی به موفقیت تقویت کنید. می‌خواهیم ببینیم که اهمیت مشاوره‎‌ی بازاریابی چیست و یک مشاور چگونه می‌تواند کسب و کار ما را تحت تاثیر قرار دهد.

راهنمای جامع برای کسب درآمد غیرفعال

یکی از چیزهایی که می تواند وضعیت مالی شما را دگرگون کند، درآمد غیرفعال است که بسیاری از ثروتمندان از آن استفاده می‌کنند. در این مطلب به شما می گوییم درآمد غیرفعال چیست و روش های کسب درآمد غیرفعال کدام ها هستند. با ما همراه باشید و این نوع درآمد را بیشتر بشناسید.

الکسا چیست؟ + نکات کاربردی که باید بدانید!

در این مطلب در مورد الکسا با شما حرف می‌زنیم؛ نامی که احتمالا در جریان وب‌گردی‌های‌تان شنیده‌اید و در مورد آن کنجکاوید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم الکسا چیست ؟ و چه کاربردی دارد و بررسی رتبه سایت در الکسا چگونه صورت می‌گیرد.

گوگل کنسول یا گوگل سرچ کنسول چیست و چه کاربردی دارد؟

گوگل کنسول یکی از ابزارهایی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم گوگل کنسول چیست و چه کاربردی دارد. برای آشنایی با این سرویس مهم گوگل همراه ما باشید.

استراتژی‌ها و ایده‌های دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ‌ها در سال 2020

سال 2020 سالی است که در آن استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا باید شروع به پذیرش دیجیتالی شدن کنند اما هنوز آن چنان که باید در مورد آن اقدام نکرده و به کارهای اجرایی در این مورد دست نزده‌اند.  مشکل اینجاست که پذیرش تغییر تنها قدم اول است و مدیران باید دست به کار شوند و روش‌های اجرایی را پیاده کنند. اگر شما هم از این دسته از شرکت‌ها هستید و یا اخیرا به فکر استفاده از سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری و مدیریت محتوا به صورت دیجیتالی و شبکه‌ای را گرفته‌اید، در ادامه مطلب همراه ما باشید؛ چرا که نیاز است بیشتر در مورد استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ بدانید. ما در ادامه شما را در مورد استراتژی ها و ایده های بازاریابی دیجیتال برای استارتاپ ها در سال 2020 راهنمایی می‌کنیم. 6 استراتژی و ایده را برای شما داریم که نقش بسزایی در ورود شما به دنیای دیجیتال مارکتینگ خواهند داشت:
سوالی دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید