خدمات

برندسازی

با برندسازی درست و اصولی در ذهن همه ماندگار شوید. با ما مناسب‌ترین نام و لوگو را داشته باشید و تنظیم سند هویت بصری و ایده‌پردازی برای برندتان را به دیجاکس بسپارید.

طراحی سایت و پشتیبانی

با طراحی مناسب‌ترین و دقیق‌ترین سایت بر اساس نیازها و خواسته‌های‌تان، شما را به بهترین و خاص‌ترین شکل وارد فضای دیجیتال می‌کنیم وهمیشه و در هر لحظه پشتیبان شما در این فضا هستیم.

تولید محتوا

محتوا، حرف اول را در فضای دیجیتال می‌زند؛ با تولید محتوایی اصولی، معتبر، با کیفیت و خلاقانه در زمینه متن، ویدیو، پادکست، تصویر، انیمیشن و … شما حرف اول را در این فضا بزنید.

تدوین استراتژی

استراتژی درست، برگ برنده شما در رقابت و مواجهه با شرایط بازار و جامعه است. بهترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و استراتژی محتوا را از ما بخواهید و رقبا را در این فضا کنار بزنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی فرصتی طلایی برای جذب مخاطب و افزایش شهرت برند هستند. با برنامه‌ریزی صحیح برای حضور در این شبکه‌ها، بیشترین بهره را از این فرصت طلایی ببرید. دیجاکس در این مسیر کنار شماست

کمپین های تبلیغاتی

پیام تبلیغاتی خود را به بهترین شکل و از راه‌های مختلف به جامعه هدف‌تان برسانید و بیشتر شناخته شوید. با ما مناسب‌ترین پیام و رسانه‌ها را انتخاب کنید و بهترین نتیجه را به دست آورید. 

مشاوره

در دنیای پیچیده دیجیتال مارکتینگ راهنمای شما خواهیم بود و کنارتان می‌مانیم. بهترین استراتژی‌ها، برنامه‌ها و روش‌ها را بر اساس شرایط بازار به شما پیشنهاد می‌دهیم تا کسب و کارتان در فضای دیجیتال بدرخشد.

سئو

با بهینه‌سازی سئو در بزرگترین بیلبود تبلیغاتی جهان یعنی صفحه اول گوگل دیده شوید. آنالیز تکنیکال و محتوایی سایت و پیاده‌سازی روش‌های مختلف برای حضور در این بیلبورد  را به متخصصان دیجاکس بسپارید.

 

به کمک احتیاج دارید ؟
با واتس اپ در ارتباط باشید